Koszulki

Koszulka i niezwykły nadruk

100% bawełny

Bawełna

„Wow jaka miękka!” – tak często reagują klienci. Okazuje się, że bawełna, bawełnie nie jest równa. Jak zwykle, diabeł tkwi w szczegółach.

Dzięki specjalnemu procesowi produkcji bawełny (na przędzarkach obrączkowych), tkanina wykorzystywana do produkcji koszulek w naszej ofercie jest niezwykle miękka, przyjemna i bardzo miła w dotyku. Ten rodzaj bawłeny jest określany z angielskiego jako ring-spun.

Co ciekawe, mimo że taka tkanina, sprawia wrażenie bardzo delikatnej, proces działa wręcz przeciwnie, jednocześnie wydatnie podnosząc żywotność materiału

Użyta tkanina

Tkanina

Grubość tkanin, wyrażana jest w gramach na metr kwadratowy.

Stosujemy t-shirty premium, to znaczy że są one wykonane z grubej tkaniny. Konkretnie oferowanym standardem jest tkanina grubości 180g/m2. Dla porównania koszulki wykonywane są od cieniutkich tkanin 120g, po maksymalnie 190-200g.

Na życzenie, realizujemy także wydruki na koszulkach o innych grubościach.

Koszulki nie posiadają bocznych szwów. Dzięki temu dodatkowo wzrasta komfort użytkowania naszej odzieży.

Krój oferowanej odzieży

 

Krój koszulek

Standardowo nadruk wykonujemy na koszulkach o kroju typu „casual fit„. Krój określa szerokość koszulki pod rękawkami oraz jej długość. Casual fit charakteryzuje się dosyć dużą szerokością i brakiem przełamania w talii, dzięki temu jest wygodny, dając dużą swobodę ruchów i sprawdzając się praktycznie we wszystkich zastosowaniach.

Jest to najbardziej uniwersalny z krojów dostępnych na rynku.

Pranie odzieży

Trwałość

Na trwałość tkanin najważniejszy wpływ ma sposób ich wykorzystania. A zwłaszcza – konserwacji, ponieważ to właśnie podczas prania nasza odzież „cierpi” najbardziej.

Aby żywotność koszulki, była optymalna, pranie powinno być następujące:

– prać delikatnie; – temperatura 40 stopni C; – nie chlorować; – nie suszyć w suszarkach bębnowych; – prasować w średniej temperaturze ( do 150 C ); – nie prasować nadruku; – nie czyścić chemicznie;

Rozmiary koszulek męskich

Koszulki męskie - rozmiary  

Rozmiary koszulek damskich

Rozmiary doszulek damskich